BLACK MARBLE NEDİR?

Erkekler için saç ve sakal görsel olarak en önemli aksesuardır. Uzaktan bakıldığında erkekleri bakımlı ve hoş gösteren unsurlardandır.

Fakat zaman içerisinde saçlarınıza ve sakallarınıza uyguladığınız ürünler yıpranmasına, seyrelmesine hatta dökülmesine bile neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalan erkekler için üretilen bir üründür Black Marble. Peki Black Marble nedir ve ne işe yarar? Erkekler için özel olarak üretilen Black Marble sakal serumu sakallara uygulanabildiği gibi saç ve bıyıklara da uygulanabiliyor. Bitkisel bir içeriğe sahiptir. Birçok kişi tarafından tercih edilen Black Marble Sakal Çıkarıcı serum şeklinde oluğu için kullanımı oldukça rahattır.

Black Marble Sakal Serumu içeriği;  Badem yağı, mısır yağı ve en önemlisi kara mamba yumurtası, kara mamba yağından oluşmaktadır. Kara mamba yağıAfrika’da bulunan bir yılan türünden elde edilen yağ sayesinde saç,sakal ve bıyık çıkmasına yardımcı oluyor.

Black Marble Saç Çıkartıcı Kullanımı; sakal ve bıyığa da uygulanabildiği gibi bitkisel içeriği sayesinde kılların beslenmesine, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Saç, sakal ve bıyıkların döküldüğü, seyrekleştiği bölgelerde etkili olması amaçlanarak üretilmiştir. Aynı zamanda hiç sakalı ve bıyığı olmayan köse olarak tabir edilen erkeklerde de kıl köklerinin güçlenerek saç, sakal ve bıyık oluşumuna karşı faydalı olması amaçlanmıştır. Black Marble saç çıkartıcı,  düzenli bir şekilde kullanıldığında kılların 1 ay içerisinde 3 ve 5 cm uzamasını olumlu etki almayı vaadediyor. Uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Temiz bölgeye uygulandığında sürülen yere daha iyi nüfuz edecektir. 3 ya da 5 damla yeterli olacaktır. Süreceğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız.

UYARI: Takviye üründür. Sadece saç,sakal ve bıyık olan bölgelere uygulanır.  Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. İçeriğindeki etken bitkisellere karşı alerjiniz var ise kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Kullanmadan önce mutlaka kullanma klavuzunu okuyunuz.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.