Black Marble Nedir? Ne İçin Kullanılır? Nerede Satılır? Yorumlar ve Kullananlar

Erkekler için saç ve sakal görsel olarak en önemli aksesuardır. Uzaktan bakıldığında erkekleri bakımlı ve hoş gösteren unsurlardandır.

Fakat zaman içerisinde saçlarınıza ve sakallarınıza uyguladığınız ürünler yıpranmasına, seyrelmesi ne  hatta dökülmesine bile neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalan erkekler için üretilen bir üründür Black Marble. Peki Black Marble nedir ve ne işe yarar? Erkekler için özel olarak üretilen Black Marble sakal serumu sakallara uygulanabildiği gibi saç ve bıyıklara da uygulanabili yor. Bitkisel bir içeriğe sahiptir. Birçok kişi tarafından tercih edilen Black Marble Sakal Çıkarıcı serum şeklinde oluğu için kullanımı oldukça rahattır.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

 

Black Marble Sakal Serumu içeriği;  Badem yağı, mısır yağı ve en önemlisi kara mamba yumurtası, kara mamba yağından oluşmaktadır. Kara mamba yağı Afrika’da bulunan bir yılan türünden elde edilen yağ sayesinde saç,sakal ve bıyık çıkmasına yardımcı oluyor.

Black Marble Saç Çıkartıcı Kullanımı; sakal ve bıyığa da uygulanabildiği gibi bitkisel içeriği sayesinde kılların beslenmesine, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Saç, sakal ve bıyıkların döküldüğü, seyrekleştiği bölgelerde etkili olması amaçlanarak üretilmiştir. Aynı zamanda hiç sakalı ve bıyığı olmayan köse olarak tabir edilen erkeklerde de kıl köklerinin güçlenerek saç, sakal ve bıyık oluşumuna karşı faydalı olması amaçlanmıştır. Black Marble saç çıkartıcı,  düzenli bir şekilde kullanıldığında kılların 1 ay içerisinde 3 ve 5 cm uzamasını olumlu etki almayı vaadediyor. Uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Temiz bölgeye uygulandığında sürülen yere daha iyi nüfuz edecektir. 3 ya da 5 damla yeterli olacaktır. Süreceğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız.

black-marble-nerede-satilir

UYARI: Takviye üründür. Sadece saç,sakal ve bıyık olan bölgelere uygulanır.  Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. İçeriğindeki etken bitkisellere karşı alerjiniz var ise kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Kullanmadan önce mutlaka kullanma klavuzunu okuyunuz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı, black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu