Black Marble Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Şu aralarda çoğu kişi sakallarının çıkmamasından veya eksik ve düzensiz çıkmasından şikayetçi bu kötü bir durumdur çünkü kötü bir görüntü ve özgüven eksikliğine yol açar.

Sizde ürünümüz black marble duymuş olabilirsiniz ürünümüz black marble son zamanlarda sık tercih edilen bir ürünüdür ve sakal bıyık çıkmasına yardım etmek amaçlı üretilmiş bir üründür. Black marble kolay kullanımı ve üstün hizmetiyle ön plana çıkan bir üründür. Sizde black marble deneyin erkeklerin büyük bir sorunu olan sakal bıyığın çıkmaması ve ya yarım veya şekilsiz çıkması erkekleri üzen bir durumdur ve zamanla çıkacağını zannedip bu konuda yanılan çok insan vardır.

hemensiparisver

ve belli bir zaman geçmesi oldukça zorlaşır sizde ürünümüz black marble’yi deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün. Black marble kara mamba’ya sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz sizde black marble’yi deneyin. Sakallarınız çıkmıyorsa yardım almalısınız ve sakallarınızın çıkması için gerekli olanları yapmalısınız erkeklerin makyajı olarak bilinen makyaj çoğu kadının dikkatini çeken ve hoşuna giden bir stildir sizde sakallarınızın çıkması için beklemeyin çünkü sakallarınızın çıkması gittikçe zor bir hal alır.

blacksakal

Black Marble İçeriği, Kullanımı, Yan Etkileri, Sipariş

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girere ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

Sakalanız varsa sakal serumu 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

İçeriği ; içeriğinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır.

Türkiye Sipariş ; İzmir , İstanbul, Ankara gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz

Avrupa Sipariş ; Sırbistan , İngilter , Almanya  vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ;

black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir, black marble bıyık sakal serumu kullanımı, black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu