BLACK MARBLE NASIL KULLANILIR?

Saç, sakal ve bıyık bakımı erkekler için çok önemlidir. Erkeğin giyimi, duruşu, konuşması ne kadar etkileyici ise saç, sakal ve bıyıkları da gösterişli görünmesine sebep olan unsurlardandır. Erkeklerde bayanlar kadar saç bakımına özen göstermektedirler. Erkekler saç, sakal ve bıyık bakımı yaptırırken çeşitli saç bakım ürünleri kullanırlar. Kuaförlere fazlasıyla para harcarlar.

Birçok işlemden geçen saç zaman içerisinde yıpranmalara uğrar hatta zaman içerisinde dökülmelere bile maruz kalabilir. Sağlıksız beslenme, genetik olarak kellik veya köselik,  geçirilen bir rahatsızlık da saç, sakal  ve bıyık dökülme problemlerindendir. Böyle bir problemle karşılaştığınızda sizi yalnız bırakmayacak olan Black Marble saç, sakal ve bıyık dökümelerine karşı üretilmiştir. Afrika ormanlarında yaşayan kara mamba yılanının özünden özel olarak yapılmıştır.

black-marble-serum-siparis

Erkekler için özel olarak üretilen Black Marble tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Badem yağı, mısır yağı, kara mamba yılan yağı ve kara mamba yumurtası kullanılarak elde edilen bir üründür. Bitkisel ve doğal bir içeriğe sahip olduğundan saç köklerinin beslenmesine ve dökülen saç, sakal ve bıyıkların yerine yenisinin çıkmasına yardımcı olur. Black Marble serum,  zaman içerisinde dökülen, azalan ya da köseliğe bağlı olarak hiç sakal çıkmayan bölgelerinizde kılların çıkmasına destek olabilir. Peki Black Marble Serum nasıl kullanılır? Black Marble saç ve sakal serumu saç, sakal ve bıyık olmayan bölgele rahatlıkla uygulanabilir. Serum şişede bulunan üründen 3 veya 4 damla alarak uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yapınız. Düzenli kullanım sonunda olumlu etki ile karşılaşmanızı amaçlayarak üretilmiştir. Tüylerin çıkmasına yardımcı olan Black Marble aynı zamanda saç ve sakala bakım yapıp canlandırmaya destek oluyor.

UYARI: Black Marble bir ilaç değildir. Yardımcı saç bakım ürünüdür. Kullanım kılavuzunu okuyunuz. Bir yan etki görülüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız
black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi, black marble youtube, black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu