BLACK MARBLE KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Saç, sakal ya da bıyıkları olmayan halk arasında köse olarak tabir ettiğimiz kişiler veya gür saç ve sakallara sahipken daha sonradan fizyolojik ve psikolojik nedenlere bağlı olarak dökülme gibi problemlerle karşı karşıya gelen insanlar için üretilen Black Marble sakal serumu aynı zamanda saç ve bıyığınıza da gönül rahatlığı ile uygulanabiliyor.

black-marble-serum-siparis

Saç problemlerinin önüne geçmeyi amaçlayarak üretilen Black Marble, saç, sakal ve bıyığınızın yeniden çıkmasını ve daha canlı daha parlak aynı zamanda daha güçlü olmasına yardımcı oluyor. Kıl köklerini güçlendiren Black Marble sakal serumu içeriği badem yağı, mısır yağı, kara mamba yağı ve kara mamba yumurtasından oluşmaktadır. Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan Black Marble saç problemi yaşayan insanların çözümü olmak için yardımcı bir üründür. Afrika ormanlarında yetişen kara mamba yılanının özü kullanılarak üretilen bu serum kıl köklerine nüfuz ederek yeniden saç çıkmasına yardımcı oluyor. Black Marble’ın büyük oranda saç, sakal ve bıyık çıkarmasını sağlayan kara mamba yağı düzenli kullanımda 1 ay sonunda 3 cm veya 5 cm olmak üzere saç, sakal ve bıyık uzamasına yardımcı olur.

Peki saç problemiyle karşı karşıya kalıp saç sakal serumu kullanan Black Marble kullanıcı yorumları nelerdir?

“Black marble kara mamba yağlı sakal serumu varsa alın kardeş. Ben sakalsızlıktan bıkmıştım şimdi uzatıyorum rahat rahat.” Yunus ( Bayburt)

“Black marble sakal serumu aldım 3. haftadayım bu kara mamba yağı baya etkili bi askerdeyken böyle köklüydü çıkan sakallarım şimdi olanlarda güçlendi” Gürkan (İstanbul)

“Kara mamba yağlı black marble sakal serumunu bu siteden aldım. 2 ay kullandım. Seyrek yerlerden sakal çıkıyor artık” Hakan (Antalya)

“Benim sakallarım çıkmıyor kara mamba yağlı sakal serumu kullansam yani black marble işe yarar m” Hasan (Gümüşhane)

UYARI: Black Marble bir ilaç değildir. Takviye üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Yan erki oluşumu durumda doktorunuza başvurunuz.