Black Marble Kara Mamba Yağı Sakal Serumu

Black Marble Sakal Serumu Nedir?

Black Marble, Karamamba yağı içeren özel olarak üretilmiş sakal bakım yağıdır. Erkekler için sakal olmazsa olmazların arasında gösterilebilir. Tüm dünyada sakal uzatmak bir tarz haline gelmişken bu konuda en büyük sıkıntıyı şüphesiz seyrek ve kısa sakala sahip olanlar çekmektedir. Eğer sizlerde seyrek sakala sahipseniz veya sakalınız hiç çıkmıyorsa doğru yerdesiniz. Black Marble sakal çıkartıcı etkisi bulunurken aynı zamanda sağlıklı sakal uzamasını da sağlamaktadır. Black Marble bir çok ülkede kullanılıp olumlu yorumlar almıştır.

Black Marble Sakal Serumu’nun İçeriğinde Neler Var?

Black Marble Sakal Serumu içeriğinde karamamba yağı, karamamba yumurtası yağı, badem ve mısır yağı bulunur.

Black Marble Nasıl Kullanılır?

Uygulama yapılacak bölge ilk önce ılık su ile temizlenip arındırılmalıdır. Peşinden istenilen bölgeye 3 ile 5 damla arası damlatılarak nazikçe bir kaç dakika masaj yaparak uygulanır.

 

Black Marble’ın Faydaları Nelerdir?

Etkisini 1 ay gibi kısa süre içerisinde görmeniz mümkündür. Black Marble sayesinde sakal ve bıyıklarınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Black Marble’ın Zararları Nelerdir?

Black Marble’ın  her hangi bir zararına rastlanmamıştır. Olumsuz yan etkileri görülürse doktorunuza başvurunuz.

UYARI: Black Marble ilaç değildir, sakal bakım ürünüdür. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

Türkiye’den Black Marble Nasıl Sipariş Verebilirim?

Black Marble Ankara, İstanbul, İzmir, Çanakkale, Konya başta olmak üzere Çankaya, Alaca, Of, Datça, Divriği, Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ,WhatsApp Hattımızdan ve Telefonla arayarak da Sipariş Verebilirsiniz.

black-marble-serum-siparis

Avrupa’dan Black Marble Nasıl Sipariş Verebilirim?

Black Marble bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Black Marble sipariş vermek istiyorsanız İtalya, Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere, Hollanda, Yunanistan gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Temsilcimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu