Black Marble Kara Mamba Yağı Sakal Serumu 3 Kutu 226 TL Kargo Ücretsiz

Black Marble Sakal Serumu Nedir?

Black Marble, Karamamba yağı içeren özel olarak üretilmiş sakal bakım yağıdır. Erkekler için sakal olmazsa olmazların arasında gösterilebilir. Tüm dünyada sakal uzatmak bir tarz haline gelmişken bu konuda en büyük sıkıntıyı şüphesiz seyrek ve kısa sakala sahip olanlar çekmektedir. Eğer sizlerde seyrek sakala sahipseniz veya sakalınız hiç çıkmıyorsa doğru yerdesiniz. Black Marbleın sakal çıkartıcı etkisi bulunurken aynı zamanda sağlıklı sakal uzamasını da sağlamaktadır. Black Marble bir çok ülkede kullanılıp olumlu yorumlar almıştır.

 

Black Marble Sakal Serumu’nun İçeriğinde Neler Var?

Black Marble Sakal Serumu içeriğinde karamamba yağı, karamamba yumurtası yağı, badem ve mısır yağı bulunur.

Black Marble Nasıl Kullanılır?

Uygulama yapılacak bölge ilk önce ılık su ile temizlenip arındırılmalıdır. Peşinden istenilen bölgeye 3 ile 5 damla arası damlatılarak nazikçe bir kaç dakika masaj yaparak uygulanır.

 

Black Marble’ın Faydaları Nelerdir?

Etkisini 1 ay gibi kısa süre içerisinde görmeniz mümkündür. Black Marble sayesinde sakal ve bıyıklarınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Black Marble’ın Zararları Nelerdir?

Black Marble’ın  her hangi bir zararına rastlanmamıştır. Olumsuz yan etkileri görülürse doktorunuza başvurunuz.

UYARI: Black Marble ilaç değildir, sakal bakım ürünüdür. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

Türkiye’den Black Marble Nasıl Sipariş Verebilirim?

Black Marble Ankara, İstanbul, İzmir, Çanakkale, Konya başta olmak üzere Çankaya, Alaca, Of, Datça, Divriği, Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ,WhatsApp Hattımızdan ve Telefonla arayarak da Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Black Marble Nasıl Sipariş Verebilirim?

Black Marble bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Black Marble sipariş vermek istiyorsanız İtalya, Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere, Hollanda, Yunanistan gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Temsilcimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.