Biotox Kullanan Var Mı?

İster 35’inizde yaşlanmanın ilk işaretlerini görmeye başladığınız dönemde olun isterse cildinizin doğum tarihinizi sır olmaktan çıkardığı 55’inizde her halükarda kırışıkları azaltmanın yollarını aramak muhtemelen gündeminizdedir.

yalancı portakal kremi

Kırışıklıkların azaltılmasınd işe yarayan bazı besinleri de tüketmekte fayda var diyebiliriz. Somon sadece önemli bir protein kaynağı değil aynı zamanda mükemmel bir cildin yapı taşıdır, ayrıca omega-3 olarak bilinen esas yağ asitleri için de harika bir kaynaktır.  Bu yağ asitleri cildi besler ve kırışıklıkların azaltılmasına da yardımcı olarak dolgun, genç görünmesini sağlar.

Şimdiye kadar elde edilen sonuçlar, kanıtlar hayvansal çalışmalardan gelişmiştir fakat araştırmalar gösteriyor ki soyanın belli başlı yapısal özellikleri güneşin erken yaşlanma etkilerinden korunmaya yada iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Son zamanlarda da gerçekleştirilmiş ve yapılan araştırmalarca insanlar üzerinde yapılan çalışma, soya bazlı katkının balık proteinini ve beyaz çay özünü, üzüm çekirdeğini, domatesi ve diğer pek çok vitamini de içermektedir. Altı aylık kullanım süresinden hemen sonra cildin yapısında ve sıkılığında iyileşme gelişme sağladığını ortaya koymaktadır. 2006 yılında da bir beslenme dergisinde yayınlanan çalışmaya göre, araçtırmacılar kakaounun cildi güneşin zararlarından koruma özelliği olan, deri hücrelerinde ki kan dolaşımıı ve etkilenmiş sıvı tutunmayı iyileştiren, böylece cildin pürüzsüz görünmesini ve hissedilmesini sağlayan yüksek değerlerde besinsel iki flavanoid içerdiği sonucuna ulaşmışlardır.

Antioksidan bileşenler anahtar rol oynamaktadır. Bu bileşenler serbest radikallerin hücreler zarar veren dengesiz moleküller sebep olduğu hasara karşı mücadele eder, bu da cildin daha genç ve daha ışıl ışıl görünmesine yardımcı olurken bir yandan da erken yaşlanmanın da bazı etkilerine karşı koruma da sağlayabilir.

Bio Tox Lifting Krem kullanımı; Sabah veya akşam olmak üzere temiz olan cildinize çok az bir miktarda parmak uçlarınız ile birlikte hafif bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanmasına da özen göstermelisiniz.

Bio Tox Lifting Krem içeriği; Cruox ise biyo-sıvılaştırılmış buğday kepeği, ferulic acid + di-ferulic acid + Arabinoxylans kompleksi içerir.50 ml’dir.

 

Bio tox Avrupa siparişlerde

Sizlerde bio tox ürününü Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

bio-tox

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; bio tox, bio tox lifting krem, bio tox nedir, bio tox nasıl kullanılır, bio tox içeriği, bio tox kullanıcı yorumları, bio tox kullananlar, bio tox sipariş ver, bio tox nasıl sipariş verebilirim, bio tox nereden satın alabilirim, bio tox fiyatı, bio tox ankara, bio tox istanbul, bio tox izmir, bio tox bursa, bio tox konya, bio tox almanya, bio tox amerika, bio tox hollanda, bio tox belçika, bio tox isviçre, bio tox norveç, bio tox danimarka, bio tox irlanda, bio tox fransa, bio tox ukrayna, bio tox ispanya.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.