BİOSANTE DETOKS NEDİR?

Fazla kilolarınızdan dolayı kendinizi beğenmiyorsanız ve bir türlü fazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız Biosante Detoks kullanabilirsiniz. Biosante Detoks nedir? Günlük koşturmaca içinde sağlıklı ve düzenli beslenememek onun yanı sıra spor ve egzersiz yapamamak yediğiniz gıdaların vücutta kiloya dönüşmesine neden olabilir. Hareket etmeyen vücut ve yavaş çalışan metabolizmanızdan dolayı kilo kontrolü sağlayamayabilirsiniz.

Böyle durumlarda metabolizmanızı hızlandıracak ve sindirim sisteminizi düzene sokarak fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak bir ürün olan Biosante detoksu tercih edebilirsiniz. Biosante detoks, kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Biosante Detoks set şeklindedir. Sabah detoksu ve akşam detoksundan oluşan 2 ürün vardır. Biosante Sabah Detoksu; limon ve elma ekstratı ile alkali içerir. Sabah detosunu güne başlarken aç karnınıza 1 bardak ılık suya 1 Biosante Sabah detoksu karıştırarak tüketebilirsiniz. Biosante Akşam Detoksu ise; pancar ekstratı ve probiyotik vardır. Biosante Detoks kullanımı oldukça kolaydır. Akşam detoksu, akşam yemeğinden sonra 1 bardak ılık suya 1 adet akşam detoksu karıştırılarak tüketilir. Biosante Detoks etkileri;

  • Güne zinde başlamanıza yardımcı olur.
  • Yaşadığınız sindirim problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlar.
  • Metabolizmanızın hızlanmasına destek verir.
  • Yediğiniz besinlerin hazmını kolaylaştırmada yardımcı olur.
  • Şişkinlik hissinizin giderilmesine yardımcı olur.
  • Bağışıklık sisteminizin güçlenmesine ve korunmasına destek olur.
  • Vücudunuzun alkali seviyesini dengeler.

Doğal içeriği ve güzel lezzeti nedeni ile vazgeçilmez detoks içeceğiniz olabilir. Biosante Detoksu’nun içindeki sabah ve akşam detoksunun içerikleri birbirinden farklıdır ve farklı faydalara sahiptir.Sabah Detoksundaki yeşil elma ve limon bağışıklık sisteminin  güçlenmesine yardımcı olurken, Biosante akşam detoksu da bulunan pancar özü şişkinlik hissinin giderilmesine yardımcı olur. Probiyotik ise sindirime yardımcı olur.

biosante-detoks-siparis

UYARI:  Biosante Detoks bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı detoks içeceğidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.