BİOSANTE DETOKS NASIL KULLANILIR?

Düzenli beslenmek ve egzersiz yapmak sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamak için oldukça önemlidir. Tükettiğimiz kalorili ve yağlı yiyecekler vücudumuzda kiloya dönüşür. Zaman içinde ise hareketsizlikten dolayı fazla kilolarımızdan kurtulmak zorlaşıyor. Biosante Detoksu kilo kontolü sağlamanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Vücudunuzun sağlıklı bir şekilde fit bir görünüme kavuşmasına destek olan Biosante Detoksun diğer faydaları nelerdir?

  • Kısa bir sürede ödem söktürmeyi amaçlar ve şişkinliğinizden kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Vücut sağlığımız için bol su içmemiz gereklidir. Biosante Detoksun diğer bir faydası ise gün içinde sıvı tüketiminizi arttırır.
  • Bağırsakta oluşan parazitlerden kurtulmanıza yardım eder.
  • Sindirim sisteminizin kolay bir şekilde çalışmasına yardımcı olur.
  • İçeriğinde C vitamini bulunmasından dolayı idrar enfeksiyonunu ortadan kaldırarak rahat tuvalete çıkmanıza yardımcı olur. AyrıcaC vitamini sayesinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesine destek verir.
  • Tüketilen fazla şekerin vücutta yağa dönüşmesine engel olmaya yardımcı olur.

Biosante Detoksu düzenli ve önerilen kullanımda etkisini kısa zamanda göstermeyi amaçlayan bir detoks içeceğidir. Peki Biosante Detoksu nasıl kullanılır? Biosante Detoks içeceği 2 üründen oluşmaktadır. Sabah detoksu ve akşam detoksu vardır. Sabah detoksu; yeşil limon, alkali ve elma özünden oluşmaktadır. Sabah kahvaltıdan önce 1 adet  sabah detoksu ile 1 bardak suyu karıştırarak tüketiniz. Akşam Detoksu; probiyotik ve pancar küründen oluşur. Akşam yemeklerinden yarım saat sonra 1 bardak su ile karıştırarak tüketilmelidir. Biosante Detoksunun daha etkili olabilmesi için gün içinde bol su içmeniz daha etkili olacaktır. Biosante Detoksu doğal bir içeriğe sahip olmasından dolayı daha sağlıklı, fit ve zinde hissetmenize yardımcı olur.

UYARI: Biosante Detoks bir ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı olan bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki özlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Bit yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.