Biosante Detoks İçindekiler Nelerdir?

Biosante Detoks Nedir?

Biosante detoks sabah ve akşam olmak üzere iki farklı üründen oluşan bir detokstur. Forma girmek isteyenler için ideal bir üründür. İçeriği sıvı formdadır ve  doğaldır.

Biosante Detoks sabah uyanır uyanmaz ve akşam yemeklerden sonra kullanılacak şekilde düşünülüp formülize edilmiş bir ürün olan biosante detoks püre şeklindedir.

Biosante Detoks Faydaları ve Zararları

Biosante detoks kullanımı kolay detoks ürünüdür. Sabahları kullanılacak olsan sabah detoksu ürünü vücudunuzu arındırmak için kullanılan bir üründür. Sabah uyanır uyanmaz vücudunuzda bir çok toksin birikmektedir. Bir büyük bardak ılık ya da soğuk su ile tüketeceğiniz sabah detoksu ile toksinlerden uzaklaşırsınız. Ayrıca bağırsaklarınızda yağ atılımına engel olan bazı parazitlerin uzaklaşmasını da sağlamış olursunuz. Böylece kilo verme süreci içerisinde vücudunuza zarar verebilecek her şeyden uzaklaşmış olursunuz. Biosante detoks akşam ürününü yemekten sonra aldığınızda  vücudunuz yağa dönüşmek için bekleyen şekerleri vücudunuzdan uzaklaştıracaktır. Böylece yağ depolama sorunu yaşamayacaksınız. Ayrıca vücudunuzdan uzaklaşan hazır enerjilerin yerine  yağlarınıza yönelerek yağ yakımını sağlayacaktır. Biosante akşam detoksunda yer alan probiyotik yani bağırsak florası dostu ürün de yer almaktadır.

Biosante detoksun bilinen herhangi bir zararı ya da yan etkisi bulunmamaktadır. İçeriği doğal olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hamile ve emziren annelerin kullanmadan önce doktoruna danışmaları gerekmektedir.

Biosante Detoks İçindekiler Nelerdir?

Biosante detoks içeriği tamamen doğaldır. Biosante sabah detoksu olan ürün içerisinde yeşil limon ve elma bulunmaktadır. Ayrıca alkali özelliktedir. 1 paket ürün içerisinde 3 limon 1 elma özü bulunmaktadır.

Biosante akşam detoksu ürünü içerisinde pancar püresi yer almaktadır. Ayrıca probiyotik içerikli olan bu üründe  30 mg pancar ekstraktı varken ek olarak 20 mg probiyotik içermektedir.

Biosante detoks kullananlar, yurt dışında ve Türkiye’de oldukça fazla sayıdadır. Türkiye üzerinde bu ürünü kullanan kullanıcılar arasında ilk ay 8 kiloya kadar kilo kaybı yaşayanlar olmuştur.