BELLA TÜY DÖKÜCÜ EPİLASYON MENDİL

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için ağda ve epilasyon gibi uygulamalar size zor gelebilir ve tüylerinizden kurtulmak için alternatif yollara başvurursunuz. Epilasyon için fazla para harcamanıza gerek kalmadan istenmeyen tüylerinizden kurtulabiliriniz.

Belki de bu zamana kadar uygulanabilecek en kolay yöntemi bize sunan Bella tüy dökücü epilasyon mendilikısa tüylerinizin bile anında temizlenmesine yardımcı olur. Bella mendil sayesinde tüy alma işleminiz oldukça kolaydır. Yanınızda taşıyarak her an her yerde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Epilasyon yaptıktan sonra 2 günde çıkan tüyleriniz sizi rahatsız etmeyecek, Bella tüy dökücü mendil ile anında kısa tüylerinizden kurtulursunuz. Dermatologlar tarafından test edilen Bella tüy dökücü mendil, hem kadınların hemde erkeklerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür. Bella Tüy Dökücü Mendil içeriğinde aleovera özü bulunur. 1 dakika içerisinde uygulanana bölgedeki tüylerin temizlenmesine büyük oranda yardımcı olur.

Bella Tüy Dökücü Mendil kullanımı; Islak mendil formunda olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Dışarı eğlenmeye gittiğinizde, misafirlikte, özel gecelerden önce, tatilde, kısacası her yerde rahatlıkla uygulayabilmenizi sağlar. Tüylerin dökülmesini sağladığı gibi seyrelmesini ve azalmasını da sağlar. Yağlı, kuru ve karma cilt tipi gibi her cilt tipi için uygundur.

Bella tüy dökücü mendil ağrı olmadan sızı olmadan zahmetsiz bir şekilde, kısa veya uzun tüylerinizin olduğu bölgelere uygulayabilirsiniz. Bıyık bölgesi ve çene, genital bölge, koltuk altı, kol ve bacak bölgelerindeki kıllar için kullanabilirsiniz. Uygulaması basit ve kolay olduğu gibi sonrasında cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlar ve kötü koku oluşumunu engeller.

UYARI: Cildinizde açık yara benzeri rahatsızlıklar varsa uygulamayınız. Mendil kullanımından sonra herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tüylerin alınacağı bölgeler dışında başka bir şey için kullanılmaz.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.