Aynısefa Yağı (Balen) Faydaları Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Ayın sefa yağı kullanımı oldukça fazla olan bir yağdır ve balen aynısefa yağı soğuk pres yöntemiyle üretilmiş bir üründür sizde aynısefa yağını deneyin. Balen aynısefa yağı soğuk pres yoluyla elde edilmiş bitkisel bir yağıdır sizde aynısefa yağını deneyin.

vwirjconlc32520169418_aynisefa-yagi-20

Mantar tedavisi: Özelikle son zamanlarda tvlerde sıklıkla bazı doktorların görüntüleri kullanılarak reklam edilsede yapılan ön araştırmalarda aynısafa çiçeğinin mantar tedavisinde oldukça etkili olduğu isbat edilmiştir. Kullanımını bitki olarak tavsiye ederiz.

Anal fissür: Yapılan ön araştırmalarda aynısefa çiçeği ile yapılan oturma banyolarda anal fissürde ağrı ve sızı şikayetlerinin azaldığı gözlemlenmiştir. Bu oturma banyosuna adaçayı ve altın otunuda ilave edebilirsiniz.

f780a8035f2c6ec401a420d406249c56

Pişik: Klinik teslerle ispatlanmış şekli ile 10 gün boyunca %1.5 aynısefa etken madde içeren topikal krem pişikli bölgeye uygulandığında deride iyilişemeler gözlemlenmiştir. Krem tarifi çok basit 20 gr bal mumu 20 gr aynısefa yağı 20 gr gliserin benmari yöntemi ile yapabilirsiniz.

Radyasyon dermatit: Radyasyon nedeni ile deri iltihabı oluşumlarında özellikle meme kanserinde kemoterapi alan hastalarda deride oluşan iltihaplarda aynısefa kremi oldukça etkilidir

Vajinal atrofi Vajina duvarının incelmesi: Ön araştırmalarda Aynısafa isaflovones aloevera ve laktik asit içeren jelin 4 hafta boyunca uygulandığında kaşıntı yanma kuruluk gibi vajinal atrofi belirtilerini azalttığı gözlemlenmiştir.

aynisefa-yagi

Bacak ülserleri: Ön araştırmalarda zayıf kan dolaşımın sebep olduğu bacak ülserlerine %7.5 aynısafa özü içeren kremin iyileşmeyi hızlandırdığı gözlemlenmiştir.

 

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; aynısefa kreminin faydaları , aynı sefa kremi tırnak mantarı , aynısefa bitkisinin faydaları , aynı sefa kremi kullananlar , aynısefa bitkisinin faydaları , aynısefa sabunu , aynısefa yağı , aynısefa kremi nasıl yapılır , aynısefa yağı , balen aynı sefa yağı , aynı sefa yağı faydaları , aynı sefa yağı faydaları nelerdir?