Assa30 Nedir?

Birçoğumuz kilo vermek için iki basit konsepte kadar düştüğünü düşünüyor: daha çok egzersiz yapmak ve daha az yemek yemek. Gerçekte, aslında, bu yaygın bir yanlış anlama ve durumdan mil uzaklıkta! Kilo vermek ve yağ eritmek, tamamen kalori sayımından ya da koşu bandında terletmekten ibaret değildir. Bunun yerine, kilo verme hedeflerinize ulaşmak, yaşam tarzınızı değiştirerek ve günlük rutininizde ince değişiklikler yaparak mümkün hale gelir. Bu küçük, basit değişiklikler, uzun süreli kilo kaybı için sizi destekler hale gelir.

Bu küçük değişikler de aldığınız proteinler ve vitaminler içermeli ve sağlıklı yaşamaya çalışmalısınız. Vücudunuzdan toksinleri atmalı, metabolizma hızını artırmalı ve sağlıklı bir şeklide kilo vermelisiniz. Bunu yapmak için sizlere bitkileri önerebiliriz ya da içerisinde bitkilerin bulunduğu karışık bitki çaylarını. Bugün sizlere ASSA 30 zayıflama hapı hakkında bilgilendireceğim. Tamamen zayıflamak için kullanılan bitkilerden elde edilen tablet, sizlerin hayatınızda ince bir değişiklik olacaktır.

ASSA30 İçerik

ASSA30 İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Hibisküs, Sindirim sistemine, şişkinlik ve gaz şikâyetlerinde, idrar söktürmeye yardım eder. Bağırsak hareketliliğini artırır.

Biberiye, metabolizmayı hızlandırır ve vücuttan toksin atılmasına yardım eder.

Funda, Böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır.

Sinameki, direk olarak sindirim sistemine etki ederek, kabızlık, hazımsızlık gibi sindirim problemlerine çözüm olarak kullanılır.

Sandaoloz sakız, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye ve çaya tat vermeye yarar.

Kitre, yağları çöze ve metabolizmayı hızlandırır

Tarçın, kan şekerini düzenler ayrıca şekerli tadı ile kristal şeker kullanımı azaltır.

Lohusa şekeri, mideyi rahatlatır ve sindirime iyi gelir.

Mate, Metabolizmayı hızlandırır. Tok tutar ve kalori alımını azaltır.

Kuşburnu, sindirim sistemine etki ederek böbrekleri ve bağırsakları çalıştırabilir.

Yeşil çay, güçlü antioksidan içeren bitkinin zayıflatma etkilerini bilmeyen neredeyse yoktur.

Kinoa, yüksek miktarda protein içerir, kişiyi tok tutar, metabolizmayı hızlandırır. Vücuda enerji verir.

Chia tohumu, metabolizma hızlandırır. Midedeki karbonhidratların parçalanma hızı yavaşlatıyor. Kişiyi tok tutar.

Moringo, bağırsak hareketlerini kolaylaştırarak sindirim üzerine etki eder

 

ASSA30 Kullanım Şekli

Kaynamış bir bardak suya atıp 7-10 dakika demlendikten sonra içiniz. Sıcak veya soğuk olarak içilebilir.

ASSA30 Faydaları Nedir?

Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur

Sindirim sitemini çalıştırmaya yardımcı olur

Bağırsak hareketliliğini artırmaya yardımcı olur

Vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur

Kilo vermeye yardım edebilir

ASSA30 Yan Etkileri Nedir?

Assa 30 Tabletin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

ASSA30 Nereden Bulabilirim?

Kilo vermek için destekleyici bu ürünü https://www.diyetavm.net/hhs-assa-30-bitkisel-cay/    sitesinden bulabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkanı ile güvenilir bir sitedir.

ASSA30 ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: assa 30, assa 30 tablet, assa 30 hhs, assa 30 kullanıcı yorumları, assa 30 tablet, assa 30 kadınlar kulübü, assa30 zayiflatırmı, assa30 kullananlar, assa30 nedir, assa 30 bitkileri, assa30 içinde ne var, assa30 neden kullanılır

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.