ASSA 30 TABLET NEDİR?

Sağlıksız ve düzensiz beslenme şekli malesef kilolarıda beraberinde getirir. Günlük olarak iş ve okul temposundaki yoğunluk nedeniyle beslenmemize, yürüyüş ve egzersiz yapmaya özen gösteremiyoruz. Çoğu zaman kendimize vakit ayıramıyoruz, genellikle sağlıksız ve düzensiz beslenmeye başvuruyoruz.

Yediğimiz yiyeceklerin ne kadar kaloriye sahip olduğunu bilmeden tüketiyoruz ve bu da kiloları beraberinde getiriyor. Kalorili yiyecekler vücudumuzda yağ olarak depolanıyor. Yağ olarak depolanan kaloriyi ise vücudumuz kolay kolay yakamıyor. Sağlıklı ve düzenli beslenmenin yanı sıra vücudumuzun harekete de ihtiyacı oluyor. Fakat gün içindeki yoğunluktan dolayı spor egzersizleri yapmaya zaman kalmıyor. Bu gibi durumlarda başvurulacak alternatif yollardan bir tanesi takviye gıda kullanmak olabilir. Assa 30 bu takviye gıdalardan bir tanesi. Peki Assa 30 nedir? Assa 30 sağlık ve düzenli beslenmeyle beraber ek olarak kullanabileceğiniz takviye bir üründür.  Tablet formuna sahip olan Assa 30 yağ yakımına yardımcı olmakla beraber kilo kontrolü sağlamanıza da yardımcı oluyor. Her insanın metabolizması farklı çalışır. Form tableti metabolizmanızın iyi bir şekilde çalışmasını destekleyici bir gıda takviyesidir. Şimdiye kadar uyguladığınız diyet programlarından olumlu sonuç alamadıysanız Assa 30 tablet ile birlikte uyguladığınız diyeti destekleyebilirsiniz.

Assa 30 tablet tamamen bitkisel içeriğe sahip bir üründür. İçeriğinde;  Scorbis Acid( C vitamini), yeşil çay ekstresi, Blond Psyllum( ilaç yapımında kullanılan bir bitkidir), L-Catnitine, Chlorogenic acid (klorojenik asit) bulunur. Tatlandırıcı, sitrik asit, lmon aroması, magnezyum siterat, tartarazin, sodyum bi karbonat gibi maddelerde içeriğinde bulunur. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde yağ yakımınıza yardımcı olan Assa 30 gün içinde kendinizi hafif hissetmenize de yardımcı olur.

Assa 30 tablet kullanımı: 1 bardak sıcak suya 1 tablet Assa 30 atın ve erimesini bekleyin. Yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir. Tablet suda eridikten sonra su sıcakken içilmelidir.

UYARI: Assa 30 tablet bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Günlük kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.