ARNAVUT KREMİ NASIL KULLANILIR?

Zaman içinde cilt üzerinde lekeler oluşabilir. Zararlı güneş ışınları, doğum lekeleri, sivilcenin neden olduğu kırmızı lekeler sizi oldukça rahatsız edebilir. Arnavut Kremi cilt üzerinde bu nedenlerle oluşan lekelerin giderilmesine ve cilt beyazlatmasına yardımcı olabilecek bir üründür.

Eskiden Arnavut kadınların kullanmaktan vazgeçemediği ve güzelliklerinin sırrı olan buydu. İbni Sina’nın asırlık formülünden esinlenerek elde edilen Arnavut Kremi içeriğinde Arbutin maddesi vardır. Arbutinin özelliği cilt beyazlatmaya yardımcı olması ve renk açıcı özelliği olmasıdır. Arnavut aklık kremi tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Arnavut kremi lekelere ve sivilcelere etki ettiği gibi aynı zamanda da ciltteki kırışıklıklara da etki etmeyi amaçlayan bir üründür. Peki Arnavut kremi nasıl kullanılır? Krem yapıda olduğu için sürülerek uygulanır. Cilt üzerine ince bir tabaka sürülerek kullanılması önerilir. Günde sadece 1 defa sürülmelidir. İçeriği tamamen doğal ve bitkiseldir. 2 ay boyunca kullanımda gözle görülür şekilde 2 veya 4 ton cilt açmayı vaad eder. Arnavut kreminde civa gibi kimyasal ürünler kullanılmamaktadır. Japonlarında araştırmasını yapmış olduğu arbutin %40 kadar cilt üzerinde lekelerin açılmasına yardımcı oluyor. Arvanut kremi leke gidermeye yardımcı krem ciltte oluşan çilleri de gidermeye yardımcı bir üründür. Arnavut aklık kremi düzenli kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür.  Arnavut kremi içeriğinde bulunan arbutin maddesi leke açmaya yardımcı özelliği nedeni ile birçok kozmetik markasının ürünlerinde kullandığı bir maddedir. Son zamanlarda Arnavut kadınlarının güzellik sırrı olan Arnavut kremi bayanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. sizde cildinize gereken değeri verebilmek için Arnavut kremi deneyebilirsiniz.

UYARI: Arnavut aklık kremi bir ilaç değildir. Cilt beyazlatmaya ve leke gidermeye yardımcı bir kremdir. Cilt üzerinde açık yara olan bölgelere uygulanmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.