ARGO DERM NEDİR?

Mantarı nemli ve karanlık bölgelerde yetişir. Nemli ve sıcak bölgelerde üreyen organizmalardır. Ayak mantarının üremesi için ise ayakkabıların içi oldukça yatkın bir yerdir. Ayak terleme problemi de mantar oluşumuna sebebiyet verebilir.

Ayakta mantar oluşumunun birden fazla sebebi olabilir. Buna bağlı olarak bazı insanlarda ayak kokusu da oluşabilir. Birçok insan bu durumdan şikayetçidir. Ayak parmakları arasında üreyen bakterilerin kokuya sebep olur. Böyle bir durum başınıza geldiyse Argo Derm size destek olabilecek bir üründür. Argo Derm nedir? Ayak kokusuna, ayak kaşıntısına ve ayak  mantarına karşı  antibakteriyel özelliğe sahip bir üründür. Argo Derm içeriği; gümüş iyonları, sodyum bi karbonat, nane özü, salvestrol, köknar yağı bulunur. Doğal içeriği sayesinde cildin tedavi edilmesine, mantar enfeksiyonlarının giderilmesine, oluşan çatlak ve yaraların iyileştirilmesine yardımcı olabilir. İçeriğindeki nane özü sayesinde ayak derisini soğutarak kokunun giderilmesine yardımcı olur. Cildi nemlendirerek iyileşme süresinin hızlanmasını destekler. Mantar oluşumunun önüne geçmeyi,  oluşan mantarın ise ortadan kalmasına yardımcı olabilir. Mantarın oluşan bölgede yayılmasını engellemeye yardımcı olur.

Argo Derm Nasıl Kullanılır?

Argo Derm uygulaması oldukça basittir. Losyon şeklindedir. Ayaklarınızı iyice yıkadıktan sonra kurulayın. Ayağınızın içine ve dışına ince bir tabaka olacak şekilde sürün.  Ayağınız merhemi iyice emene kadar 1 veya 2 dakika bekleyin. 30- 35 gün boyunda her gün geceleri yatmadan önce bu işlemi düzenli bir şekilde tekrarlayın. Düzenli ve önerilen şekilde kullanıldıktan sonra olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Argo Derm bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Argo Derm ayak mantarı ve kokusunu önleyen yardımcı bir losyondur. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza danışınız. Uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.