ARGO DERM NASIL KULLANILIR?

Rahatsız olduğunuz ayak kokusu ve ayak mantarı problemi siz gibi birçok insanın daha başına gelen sorunlardan bir tanesidir. Ayak koku ve ayak mantarı geçemeyen bir şey değildir. Ayak kokusu ve ayak mantarı olan insan çekinmesi ve utanması nedeni ile kendini sosyal çevreden uzaklaştırır.

Böyle bir problem yaşıyorsanız size yardımcı olabilmesi için üretilen Argo Derm ayak kokusu gidermeye yardımcı ürün olduğu için bu problemle başa çıkabilmenizi sağlıyor. Argo Derm krem ayak mantarından şikayet eden insanlar için büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Mantar karanlık ortamlarda üreyen bir organizmadır. Kapalı ayakkabı giymek mantar oluşumuna ortam sağlar. Karanlık, nemli ve sıcak ortamda ürediği için ayakkabının içi mantar oluşumu için tüm koşulları saplar. Yanlış ayakkabı seçimi,  ayakların aşırı terlemesi gibi nedenlerden mantar oluşabilir. Ayakkabı seçiminize özen göstermelisiniz ve ayak temizliğinize önem vermelisiniz. Ayak mantarı gidermeye yardımcı olan Argo Derm düzenli kullanımda ayak kokusuna ve mantarına engel olmanız yardımcı olabilir. İlk uygulandığı andan itibaren ayak kokusuna engel olmaya yardımcı olur.  Ayak mantarı oluşumunun önüne geçmeye destek olur. Ayakta oluşmuş olan mantarın zaman içerisinde ortadan kalkmasına yardımcı olur. Argo Derm aynı zamanda ayak çatlaklarınızı da onarmaya da destek olur.

 

Argo Derm kullanımı da basittir. Argo Derm kremi temiz ayaklarınıza uygulamalısınız. Ayaklarınızı yıkayın ve kurulayın. Ayaklarınıza yetecek kadar Argo Derm’i iç ve dış olacak şekilde sürün ve ayaklarınızın kremi emmesini bekleyin. Argo Derm kremi yatmadan önce ayaklarınıza uygulayınız. 30 ile 35 gün arasında düzenli olarak  uygulayınız.

UYARI: Argo derm bir ilaç değildir. Ayak mantar gidermeye yardımcı bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.