Antivaris Seti Fiyatı

Bacak varisleri bacak toplardamarlarının kapak veya kapakçıklarının yetersiz çalışmasına bağlı geliştiği düşünülüyor. Bacaklarda ki normal toplardamarlar ayaktan kanı alarak tek yöne yani kalbe doğru taşırlar. Bacak damarı içinde ki kapaklar kanın geriye yani ayaklara doğru geri akmasını engeller. Bu kapaklarda sorun olduğunda kan ara ara ters akar bunun sonucunda kan bacaklarda birikmeye başlar ve ağırlığı ile normal damarları genişleterek varisleştirir yani büyümesine ve kıvrımlı bir hal almasına yol açar.

Varis neden oluşur sorusunun cevabı halen net değildir. Varis oluşumu için üzerinde durulan en önemli konu toplardamarlarda ki kapakların iyi çalışmamasıdır. Yani toplardamarda kapak yetmezliği veya yetersizliği oluşmasıdır. Toplardamarlarda ki kapaklar kalp kapakları ile karıştırılmamalıdır. Varisin kalp kapakları ile veya bir kalp hastalığı ile hiçbir ilgisi yoktur. Ancak toplardamarda kapak veya kapakçık vardır.

varis-nedir-cihan

Bacak toplardamarlarında kan akımı kalbe doğru yani yukarı doğru olmalıdır. Ancak yer çekimi damarda ki kanı aşağı doğru çeker. Toplardamarlarda var olan çok sayıda kapak sayesinde kan aşağıya gitmez. Bu kapaklar bir sibop vazifesi görülür. Kanı yukarı doğru yönlendirir ancak aşağı gelmesini engeller. Varis hastalarında toplardamarlarda ki bu kapak görevini tam yapamaz ve kan ayaklarda birikmeye başlar. Buna venöz yetmezlik veya kapak yetmezliği adı verilir.

f1d86a563dbb086afd20fb11664fa926

Toplardamar yetmezliği ayaklarda kanın birikmesine yol açar. Biriken kan kendi ağırlığı ile normal toplardamarları genişleterek büyük varis oluşumuna yol açar. Büyük varislerin tedavisinde temel prensip, görevini yapamayan bu damarın iptal edilmesidir. Çünkü kapakların düzeltilmesi mümkün değildir. Antivaris Seti bizleri de bu gibi durumlarda tek bırakmayacak olan ürün seçenekleri arasında yerini almaktadır. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir. Antivaris seti son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

varis-tedavi-sonrasi

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; antivaris, varis, antivaris nedir, antivaris ne işe yarar, antivaris kullanımı, antivaris nasıl kullanılır, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, antivaris içeriği, antivaris içindekiler, antivaris sipariş, antivaris ne kadar, antivaris en uygun, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.