ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI

Özellikle gün içinde masa başında çalışan kişilerin en büyük sorunlarından biri boyun ve diz ağrılarıdır.  Saatlerce sabit bir şekilde oturarak çalışmak beden yorgunluğuna ve ağrılarına neden olabilir. Hafta içi yoğun iş temposundan dolayı kendinize zaman ayırıp spor yapamıyorsanız ve ağrılarınız sizi rahatsız ediyorsa kimyasal içerikli kas gevşetici veya ağrı kesicilere yönelmenizi tavsiye etmiyoruz.

Yoğun iş temposunun  yanı sıra stres, halsizlik, ve sıkıntı sinirlerinizin yıpranmasına neden olur. yorgun bedeninizi masajla rahatlatmaya çalışırsınız fakat sadece masaj ağrılarınızın son bulmasında etkili değildir. Masaj yaparken ağrılı bölgenize sürülecek olan Antik Mineral Magnezyum Yağı ağrılarınızın dinmesine hatta son bulmasına yardımcı olur. Magnezyum yağı sancılı eklem ağrılarınızı geçirmeyi amaçlar. Düzenli kullanımda olumlu sonuç almanıza destek olur. Vücudunuzun ihtiyacı olan masajı magnezyum yağı eşliğiyle yapmanız deriniz magnezyum yağının emilimini sağlayarak ağrılı bölgeye ulaşmasını sağlar.

Antik Mineral Magnezyum Yağı İçeriği; Yer kabuğunun 2000 metre kadar derininden çıkan mineral ve şifa kaynağı magnezyum, vücudunuzdaki ağrılı bölgelerin dermanı diyebiliriz. Antik Mineral Magnezyum Yağı 237 ml’dir. Yeryüzünün bize sunduğu saf ve katıksız su içerir.

 

Antik Mineral Magnezyum Yağı Kullanımı; Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Ağrılı bölgenize yetecek miktarda avucunuza 2 veya 3 kere sıktıktan sonra ağrılı bölgenize sürün ve masaj yaparak iyice yedirin. Magnezyum yağını temiz vücudunuza uygulamanızı öneririz. Temiz teninize uygulandığı taktirde gözeneklerinize ulaşması daha kolay olacaktır. ağrılı bölgenize uyguladıktan sonra 30 ya da 40 dakika süre ile bekletiniz. Süre dolduktan sonra ılık su ile iyice yıkayınız.

UYARI: Magnezyum yağını uyguladıktan sonra ellerinizi ve vücudunuzu iyice yıkayınız. Kremli ellerinizin gözünüzle temas etmesinden kaçınınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Bu bir ilaç değil, bir takviye üründür.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.