Alka Days Nedir?

Birçok insan fazla kilolarından şikayetçidir ve bu nedenle kilo vermek için birçok yöntemi denemek ister. Bu yöntemlerin ilk başında herkesin tahmin edeceği gibi diyet yapmak gelmektedir. Kilo vermek, vücudunuzun harcadığı enerji ve beslenme programınızın uygun olması ile ilgilidir. Her gün egzersiz yapmasınız da eğer sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı yapamıyorsanız kilo verme hızınız artmaz. Kilo vermek için aldığınız enerjinin harcadığınızdan az olması gerekir. Yada ne kadar çok kalori alıyorsanız o kalorilerin yağa ve kiloya dönüşmemesi için daha fazlası hareket ederek yakmanız gerekmektedir. Fakat kilo vermek aç kalmak demek değildir. Aç kalarak yapılan diyet programları sağlıksız olması nedeniyle beraberinde farklı hastalıklar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun için aç kalmadan, yorgunluk hissetmeden ve sağlık sorunlarınızı artırmadan sağlıklı önerilerle beslenme programı uygulamalısınız.

Alka Days Nedir?

Alkali Diyeti olarak da bilinen Alka Days; 50 ml’lik su damlasından oluşmaktadır. En büyük özelliği taşınabilir ve kolay kullanımı olan Alka Days damlası suyun pH derecesini yükseltmektedir. İçtiğimiz suların pH derecesi en fazla 7 civarında iken, Alka Days su damlası suyun pH derecesinin 7’nin üzerinde olmasını sağlamaktadır.

Alka Days Nasıl Kullanılır?

Kullanımı basit olan Alka Days su damlasını 250-300 ml. olan 1 bardak su içerisine 3-4 damla damlatarak gün içerisinde, 5 bardak kadar tüketmelisiniz. Ayrıca etkisini daha iyi görebilmek için aç karnına ve öğün aralarında tüketmeniz önerilmektedir.

AlkaDays Yan Etkisi Var mı?

Suyun sadece pH derecesini yükseltmek ile görevli olan Alka Days Damlası, herhangi bir yan etki göstermeyip bayan bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

Alka Days Nereden Bulabilirim?

Alka days ürününü nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Şanlıurfa, İstanbul, Antalya, Rize, Mardin, Gaziantep ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alka Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Alka Days sahibi olabilirsiniz.

Alka Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Damlasını Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Belçika, Almanya, Arnavutluk, Belçika, Lüksemburg, İşveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti, avurpa sipariş, alka days nereden bulurum, alkadays, su damalsı, alkali su damlası, kilo verme yöntemleri, nasıl k,lo veririm, diyet, diyet ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.