Ağrı Kesici İlaçların Zararları

Günümüzde bir çok insan çalışma şartları ya da yanlış hareketlerden kaynaklı ağrı sorunu yaşamaktadır. Özellikle ani yapılan hareketler özellikle bel, kol, bacak, boyun ve diz ağrısına neden olmaktadır. Böyle durumlarda kullanılan ağrı kesici ya da kas gevşetici ilaçlar karaciğer üzerinde toksit toplanmasına neden olmaktadır. Bilindiği üzere karaciğer vücudumuzun zehir toplama merkezidir  ve ilaçlar her ne kadar tedavi edici olsa da vücuda zararı da bulunmaktadır. Son  günlerde bu tarz ilaçların doğru kullanımı ve dozu için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Ağrılar konusunda bitkisel tedavi yöntemlerine yönelmenin artış gösterdiği  son bir kaç yılda oldukça fazla bitkisel tedavi ürünü  formülize edilip satışa sunulmuştur. Bunlar arasında  en etkili ağrı kesici krem olan Çin kremi yüzyıllar boyunca Çinliler tarafından kullanılan ve etkisi bir çok kişi üzerinde kanıtlanmış bir kremdir.Ağrılı bölgelere uygulanarak ağrıların azalmasını sağlamaktadır.

Yaklaşık üç bin yıl önce formülize edilen ağrı kesici krem ile ağrılarınız konusunda oldukça olumlu adımlar sağlamaktadır. Üç bin yıllık mucize krem bel, boyun,sırt,omuz,diz ve daha bir çok bölgede ağrıların azalmasına düzenli kullanımla fayda sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde hem cilt bakımı yapar hemde derinizin alt katmanlarına nüfuz ederek ağrıların azalmasına katkıda bulunur.

Ağrı kesici ve kas gevşetici kremlere nazaran kimyasal içermez. Bitkisel tedavilerin etkin olduğu günümüzde çin kremi bulunmaz bir üründür. Çin kremi kullanarak yüzyıllardır kas ağrılarına  ilaçsız  etki sağlayan Çinlilere bakıldığında  ürünün etkinliği de tartışılmaz onaylanmaktadır. İşleyiş olarak kan damarlarınızın genişleyerek ağrılı bölgeye kan akışı sağlanmasıyla işlem sağlanmaktadır.

Çin Kremi Kullanımı

Çin kremi kullanılacak olan bölgenin temiz olması ve sıcak tutulması etkisini arttıracaktır. Krem masaj yaparak gerekli miktarda uygulanır. Ortalama 5 dakika masaj yapılarak uygulanan Çin kremi etkisini yaklaşık 12 saat sürdürmektedir.

Türkiye’den Çin kremi Nasıl Sipariş Verebilirim?

Çin kremi Konya, Antalya, Ankara, İstanbul , İzmir başta olmak üzere Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz .Çin kremi için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Çin kremi  Nasıl Sipariş Verebilirim?

Çin kremi bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Çin kremi sipariş vermek istiyorsanız İrlanda Cumhuriyeti IE), İsail (IL), Hindistan (IN), Irak (IQ), İzlanda (IS),Jersey JE), Jamaika (JM),Ürdün(JO),Japonya (JP),Kenya(KE) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.