AFRICAN ROOIBOS SEPTEMBER RED TEA NEDİR?

African Rooıbos September Red Tea Nedir?

Afrika’da yetişen bir bitkiden elde edilen çaydır. Gerçek adı aspalathus linearis olan kızıl çalı bitkisinden elde edilir.  Baklagiller ailesinden olan kızıl çalı Rooibos çayının ana içeriğidir. Günlük koşturmacada hem zihinsel hem de bedensel yorgun düşebiliriz. Sinir, stres gibi psikolojik etkenler bizi fazlayısyla etkileyebilir.

Rooibos çayı böyle durumlarda sakinlşik vermeye yardımcı bir çaydır. Birden fazla olumlu etkiye sahiptir. Peki African Rooıbos September Red Tea Nedir? Kendinizi daha enerjik hissedebilmenize yardımcı olan bir çaydır. Sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda metabolizmanızın düzenli bir şekilde çalışmasına destek olur. Sinirlerinizin yatışmasına ve sakin hissetmenize destek veren bir çaydır. Aynı zamanda kolesterolün de düzenlenmesine yardımcı olur. African Rooıbos September Red Tea cilt üzerinde çıkan tahriş, yara gibi cilt problemlerinin de iyileşmesinde yardımcı olan bir gıda takviyesidir.

African Rooıbos September Red Tea İçeriği Nedir?

Roybos yaprak, yeşilçay  yaprak, beyaz çay yaprak, tarçın kabuk, altınotu yaprak, laden yaprak, duman ağacı yaprak içermektedir.  Rooibos çayı aynı zamanda çinko bakımından da oldukça zengindir. Rooibos çayı bir antioksidan niteliğindedir.

African Rooıbos September Red Tea Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça pratiktir. 1 su bardağı sıcak suya 1 adet African Rooıbos September Red Tea atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir daha sonra tüketilir. Tercihinize göre isterseniz limon ya da şeker katıp tüketebilirsiniz. Önerilen kullanım şekli ve dozu açılmamalıdır.

UYARI: African Rooıbos September Red Tea bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna danışması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.