Acı Çehre Tohumu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Acı Çehre bir bitki tohumu karışımıdır. Genellikle fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin kullanmayı tercih ettiği bir tohumdur. Ayrıca daha birden fazla faydası vardır. Çoğu insan kilo kontrolünü sağlamak için birçok yola başvurur. Hızlı ve kısa bir zamanda etki gösterdiği söylenilen acı çehre tohumu alternatif tıp dünyasında da tedaviler için sıklıkla tavsiye edilen bir bitki tohumudur.

Acı Çehre Tohumunun Faydaları

  • Bağırsakların çalışmasını hızlandırır.
  • Hücreleri yeniler.
  • İdrar sökülmesine yardımcı olur.
  • Şişkinliği engeller.
  • Yemeklerden önce ılık su ile tüketildiğinde tokluk hissi verir. Fazla yemek yeme isteğini engeller.
  • Alınan besinlerin vitamin ve mineral emiliminde problem olmazken, yağ emilimini önlediği için kilo almayı engellediği olduğu belirtilir.

Acı Çehre Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam yemeklerden 20-30  dakika önce bol su ile 1’er tane alınmalıdır.İlk gün tok karnına 3-4 adet ılık su ile çiğneyerek içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.

1 kutu Acı Çehrede 60 Tane bulunmaktadır.  Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Yemeklerden 20-30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir. Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir. Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Acı çehre tohumu tüketiminden sonra, daha çok sıvı şekilde giderilen tuvalet ihtiyacı sebebiyle, bu otun kullanıldığı zaman diliminde bol sıvı tüketilmesi tavsiye edilir. Vücuttan bol miktarda su ve yağ atıldığı görüldükten sonra, oluşan sıvı kaybı vücudu bitkin düşürebilmektedir. Bol sıvı tüketimi, bu hususta çok önemlidir. Acı çehre otu kullanımının olumlu etkileri, gösterdiği etkinin hızı ve kişiden dişiye farklılık gösteren metabolizmanın çalışmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.